Lenovo FRU45N0495 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
FRU45N0495
Special Price
£31.00
£37.20
Regular Price
£31.52
£37.82
In stock
65W AC Adapter
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | FRU45N0495 |
| EAN | 5712505211571 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
| Meta Description | 65W AC Adapter |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo FRU45N0495 power adapter/invert...
Special Price
£31.00
£37.20
Regular Price
£31.52
£37.82
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£28.54
£34.25
Regular Price
£29.03
£34.84
|
Popular
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
Special Price
£27.59
£33.11
Regular Price
£28.06
£33.67
|
New
Lenovo 45N0242 power adapter/inverter...
Special Price
£27.56
£33.07
Regular Price
£28.03
£33.64
|
Bestseller
Lenovo 45N0246 power adapter/inverter...
Special Price
£27.56
£33.07
Regular Price
£28.03
£33.64
|
Hot Product
Lenovo 45N0250 power adapter/inverter...
Special Price
£27.56
£33.07
Regular Price
£28.03
£33.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
FRU45N0495
|
VJCH5
|
S0721440
|
45N0242
|
45N0246
|
45N0250
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
DELL
|
DYMO
|
Lenovo
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|












