Lenovo 45N0290 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
45N0290
Special Price
£35.13
£42.16
Regular Price
£35.72
£42.86
In stock
45W Slim AC Adapter
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 45N0290 |
| EAN | 5712505788318 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
| Meta Description | 45W Slim AC Adapter |
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Adjustable output voltage | No |
| Output power | 45 W |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 45N0290 power adapter/inverter...
Special Price
£35.13
£42.16
Regular Price
£35.72
£42.86
|
Bestseller
DELL J211H power adapter/inverter Indo...
Special Price
£49.43
£59.32
Regular Price
£50.27
£60.32
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£28.54
£34.25
Regular Price
£29.03
£34.84
|
Hot Product
DELL J938H power adapter/inverter Indo...
Special Price
£49.43
£59.32
Regular Price
£50.27
£60.32
|
New
DELL FWCRC power adapter/inverter Indo...
Special Price
£49.43
£59.32
Regular Price
£50.27
£60.32
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
Special Price
£32.26
£38.71
Regular Price
£32.81
£39.37
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
45N0290
|
J211H
|
VJCH5
|
J938H
|
FWCRC
|
469639-003
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
HP
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|













