HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black
SKU
469632-010
Special Price
£28.69
£34.43
Regular Price
£29.17
£35.00
In stock
AC Adapter 65W
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 469632-010 |
| EAN | 5704327542001 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Meta Description | AC Adapter 65W |
- Provides a convenient and portable power source for use in a mobile environment
- Shared across all HP Business Notebooks for a convenient, worry-free experience
- Energy-efficient power adapters designed to draw minimal power
- Shared across all HP Business Notebooks for a convenient, worry-free experience
- Energy-efficient power adapters designed to draw minimal power
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
Special Price
£28.69
£34.43
Regular Price
£29.17
£35.00
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£28.54
£34.25
Regular Price
£29.03
£34.84
|
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
Special Price
£27.59
£33.11
Regular Price
£28.06
£33.67
|
2-Power AC Adapter 19V 3.75A 75W inc....
Special Price
£26.99
£32.39
Regular Price
£27.44
£32.93
|
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
Bestseller
DELL J62H3 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
469632-010
|
VJCH5
|
S0721440
|
CAA0631A
|
DF266
|
J62H3
|
| Manufacturer |
HP
|
DELL
|
DYMO
|
2-Power
|
DELL
|
DELL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|













