Lenovo FRU01FR030 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
FRU01FR030
Special Price
£19.72
£23.66
Regular Price
£20.05
£24.06
In stock
AC Adapter 65W (20V 3.25A)
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | FRU01FR030 |
| EAN | 5711783873631 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
| Meta Description | AC Adapter 65W (20V 3.25A) |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Performance | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Lenovo FRU01FR030 power adapter/invert...
Special Price
£19.72
£23.66
Regular Price
£20.05
£24.06
|
Hot Product
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£17.84
£21.41
Regular Price
£18.14
£21.77
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£28.54
£34.25
Regular Price
£29.03
£34.84
|
2-Power AC Adapter 19V 3.75A 75W inc....
Special Price
£26.99
£32.39
Regular Price
£27.44
£32.93
|
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
DELL J62H3 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
FRU01FR030
|
F7970
|
VJCH5
|
CAA0631A
|
DF266
|
J62H3
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
DELL
|
DELL
|
2-Power
|
DELL
|
DELL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|














