Lenovo 45N0554 power adapter/inverter Indoor 135 W Black
SKU
45N0554
Special Price
£36.73
£44.08
Regular Price
£37.36
£44.83
In stock
135W AC Adapter
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 45N0554 |
| EAN | 5712505916858 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
| Meta Description | 135W AC Adapter |
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Lenovo 45N0554 power adapter/inverter...
Special Price
£36.73
£44.08
Regular Price
£37.36
£44.83
|
Hot Product
DELL J211H power adapter/inverter Indo...
Special Price
£49.43
£59.32
Regular Price
£50.27
£60.32
|
Delta RA0631A power adapter/inverter I...
Special Price
£33.74
£40.49
Regular Price
£34.31
£41.17
|
Popular
DELL 3RG0T power adapter/inverter Indo...
Special Price
£25.72
£30.86
Regular Price
£26.16
£31.39
|
New
Lenovo 0B46998 power adapter/inverter...
Special Price
£30.17
£36.20
Regular Price
£30.68
£36.82
|
Recommended
DELL 9Y819 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£29.32
£35.18
Regular Price
£29.82
£35.78
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
45N0554
|
J211H
|
RA0631A
|
3RG0T
|
0B46998
|
9Y819
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
DELL
|
Delta
|
DELL
|
Lenovo
|
DELL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
















