HP Poly Studio G/X/V Bluetooth Remote Control
SKU
874R8AA
£97.55
£117.06
Out of stock
Studio G/X/V Bluetooth Remote Control
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 874R8AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662207 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Meta Description | Studio G/X/V Bluetooth Remote Control |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 52161525 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio G/X/V Bluetooth Remote...
£97.55
£117.06
|
Recommended
Logitech Swytch Extender Black
Special Price
£113.11
£135.73
Regular Price
£115.03
£138.04
|
Bestseller
Yealink VCS-TVMount2 Wall mount Black
Special Price
£90.86
£109.03
Regular Price
£92.40
£110.88
|
Hot Product
Owl Labs ACCMTW100-0004 video conferen...
Special Price
£103.25
£123.90
Regular Price
£105.00
£126.00
|
Popular
HP Poly G7500 IP Table Microphone
Special Price
£109.16
£130.99
Regular Price
£111.01
£133.21
|
Cisco CS-CODEC-EQ-WMK video conferenci...
Special Price
£140.72
£168.86
Regular Price
£143.10
£171.72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874R8AA
|
952-000034
|
VCS-TVMOUNT2
|
ACCMTW100-0004
|
874R3AA
|
CS-CODEC-EQ-WMK=
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Logitech
|
Yealink
|
Owl Labs
|
HP Poly
|
Cisco
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Extender
|
Wall mount
|
Stand
|
N/A
|
Wall mount
|













