HP Poly Studio X50/X70/USB Power Supply without Power Cord
SKU
875M7AA
Special Price
£92.17
£110.60
Regular Price
£93.73
£112.48
In stock
Only 4 left
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Supply without Power Cord, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 875M7AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663884 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | HP Poly Studio X50/X70/USB Power Supply without Power Cord, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g |
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Supply without Power Cord. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Suppl...
Special Price
£92.17
£110.60
Regular Price
£93.73
£112.48
|
Popular
Logitech Swytch Extender Black
Special Price
£113.11
£135.73
Regular Price
£115.03
£138.04
|
Bestseller
Yealink VCS-TVMount2 Wall mount Black
Special Price
£90.86
£109.03
Regular Price
£92.40
£110.88
|
Owl Labs ACCMTW100-0004 video conferen...
Special Price
£103.25
£123.90
Regular Price
£105.00
£126.00
|
New
HP Poly G7500 IP Table Microphone
Special Price
£109.16
£130.99
Regular Price
£111.01
£133.21
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
Special Price
£85.36
£102.43
Regular Price
£86.81
£104.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875M7AA
|
952-000034
|
VCS-TVMOUNT2
|
ACCMTW100-0004
|
874R3AA
|
14207-72
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Logitech
|
Yealink
|
Owl Labs
|
HP Poly
|
Jabra
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Extender
|
Wall mount
|
Stand
|
N/A
|
Table mount
|












