HP Poly CCX 500/505 Wall Mount Bracket
SKU
89D06AA
Special Price
£16.45
£19.74
Regular Price
£16.73
£20.08
In stock
CCX 500/505 Wall Mount Bracket
Category: Telephone Spare Parts & Accessories
| SKU | 89D06AA |
|---|---|
| EAN | 0196188198834 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | CCX 500/505 Wall Mount Bracket |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly CCX 500/505 Wall Mount Bracket
Special Price
£16.45
£19.74
Regular Price
£16.73
£20.08
|
HP Poly CCX 400 Wall Mount Bracket
Special Price
£17.55
£21.06
Regular Price
£17.84
£21.41
|
|---|---|---|
| SKU |
89D06AA
|
85W89AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
Wall mount
|

