HP Poly CCX 400 Wall Mount Bracket
SKU
85W89AA
Special Price
£17.51
£21.01
Regular Price
£17.81
£21.37
In stock
CCX 400 Wall Mount Bracket
Category: Telephone Spare Parts & Accessories
| SKU | 85W89AA |
|---|---|
| EAN | 0197497585513 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | CCX 400 Wall Mount Bracket |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| Brand compatibility | HP Poly |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Compatibility | CCX 400 Voip Phone |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 60 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly CCX 400 Wall Mount Bracket
Special Price
£17.51
£21.01
Regular Price
£17.81
£21.37
|
HP Poly CCX 500/505 Wall Mount Bracket
Special Price
£15.79
£18.95
Regular Price
£16.06
£19.27
|
|---|---|---|
| SKU |
85W89AA
|
89D06AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
HP Poly
|
N/A
|
| Product type |
Wall mount
|
N/A
|

