HP N45477-001 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express
SKU
N45477-001
Special Price
£23.36
£28.03
Regular Price
£25.20
£30.24
In stock
256GB, M.2, PCIe, SSD
Category: Internal Solid State Drives
| SSD form factor | M.2 |
|---|---|
| SSD capacity | 256 GB |
| Component for | PC/Notebook |
| Interface | PCI Express |
| SKU | N45477-001 |
| EAN | 5715063539323 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Meta Description | 256GB, M.2, PCIe, SSD |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 256 GB |
| Features | |
| Interface | PCI Express |
| Component for | PC/Laptop |
| SSD capacity | 256 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | PCI Express |
| Component for | PC/Laptop |
| SSD capacity | 256 GB |
| Design | |
| Component for | PC/Laptop |
| SSD form factor | M.2 |
| Technical details | |
| Interface | PCI Express |
| SSD form factor | M.2 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HP N45477-001 internal solid state dri...
Special Price
£23.36
£28.03
Regular Price
£25.20
£30.24
|
Popular
Lenovo 4XB0H45209 internal solid state...
Special Price
£22.25
£26.70
Regular Price
£24.00
£28.80
|
Apacer Panther AS330 2.5" 120 GB...
Special Price
£33.32
£39.98
Regular Price
£35.94
£43.13
|
Lenovo 4XB0K12310 internal solid state...
Special Price
£22.25
£26.70
Regular Price
£24.00
£28.80
|
New
Samsung PM871b M.2 256 GB Serial ATA I...
Special Price
£33.32
£39.98
Regular Price
£35.94
£43.13
|
Bestseller
Origin Storage 2.5in 240 GB Serial ATA...
Special Price
£34.64
£41.57
Regular Price
£37.37
£44.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
N45477-001
|
4XB0H45209
|
AP120GAS330-1
|
4XB0K12310
|
MZNLN256HAJQ-00000
|
SA400S37/240G-OS
|
| Manufacturer |
HP
|
Lenovo
|
Apacer
|
Lenovo
|
Samsung
|
Origin Storage
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Interface |
PCI Express
|
Serial ATA III
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Serial ATA
|
| Memory type |
N/A
|
MLC
|
TLC
|
N/A
|
TLC
|
3D TLC
|
| SSD capacity |
250GB to 300GB
|
250GB to 300GB
|
100GB to 150GB
|
up to 50GB
|
250GB to 300GB
|
250GB to 300GB
|
| Component for |
PC/notebook
|
N/A
|
N/A
|
Server/workstation
|
PC
|
PC/notebook
|
| SSD form factor |
M.2
|
2.5"
|
2.5"
|
M.2
|
M.2
|
2.5"
|









