Lenovo 4XB0K12310 internal solid state drive M.2 32 GB Serial ATA III
SKU
4XB0K12310
Special Price
£22.25
£26.70
Regular Price
£24.00
£28.80
In stock
Only 1 left
32GB, SATAIII, M.2
Category: Internal Solid State Drives
| SSD form factor | M.2 |
|---|---|
| SSD capacity | 32 GB |
| Component for | Server/workstation |
| SKU | 4XB0K12310 |
| EAN | 1907250908416 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
| Meta Description | 32GB, SATAIII, M.2 |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 32 GB |
| Data transmission | |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Performance | |
| Interface | Serial ATA III |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 32 GB |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Design | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| SSD form factor | M.2 |
| Features | |
| Interface | Serial ATA III |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 32 GB |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| SSD form factor | M.2 |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Technical details | |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD form factor | M.2 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lenovo 4XB0K12310 internal solid state...
Special Price
£22.25
£26.70
Regular Price
£24.00
£28.80
|
Popular
Lenovo 4XB0H45209 internal solid state...
Special Price
£22.25
£26.70
Regular Price
£24.00
£28.80
|
Apacer Panther AS330 2.5" 120 GB...
Special Price
£33.32
£39.98
Regular Price
£35.94
£43.13
|
New
Samsung PM871b M.2 256 GB Serial ATA I...
Special Price
£33.32
£39.98
Regular Price
£35.94
£43.13
|
Bestseller
DELL SSDSCKJB120G7R-REF M.2 120 GB Ser...
Special Price
£31.78
£38.14
Regular Price
£34.28
£41.14
|
Hot Product
DELL 0GKJ0P-REF internal solid state d...
Special Price
£31.78
£38.14
Regular Price
£34.28
£41.14
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XB0K12310
|
4XB0H45209
|
AP120GAS330-1
|
MZNLN256HAJQ-00000
|
SSDSCKJB120G7R-DELL-REF
|
0GKJ0P-REF
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Lenovo
|
Apacer
|
Samsung
|
DELL
|
DELL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Interface |
N/A
|
Serial ATA III
|
N/A
|
N/A
|
Serial ATA III
|
Serial ATA III
|
| Memory type |
N/A
|
MLC
|
TLC
|
TLC
|
N/A
|
N/A
|
| SSD capacity |
up to 50GB
|
250GB to 300GB
|
100GB to 150GB
|
250GB to 300GB
|
100GB to 150GB
|
100GB to 150GB
|
| Component for |
Server/workstation
|
N/A
|
N/A
|
PC
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
| SSD form factor |
M.2
|
2.5"
|
2.5"
|
M.2
|
M.2
|
M.2
|










