HP 710413-001 power adapter/inverter Indoor 90 W Black
SKU
710413-001
Special Price
£29.12
£34.94
Regular Price
£29.62
£35.54
In stock
Only 3 left
Smart AC adapter (90 watt) - 4.5mm barrel connector - Requires separate 3-wire AC power cord with C5 connector - For use with models equipped with discrete graphics (in all countries except China and India)
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 710413-001 |
| EAN | 5711045754418 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Meta Description | Smart AC adapter (90 watt) - 4.5mm barrel connector - Requires separate 3-wire AC power cord with C5 connector - For use with models equipped with discrete graphics (in all countries except China and India) |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP 710413-001 power adapter/inverter I...
Special Price
£29.12
£34.94
Regular Price
£29.62
£35.54
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£28.54
£34.25
Regular Price
£29.03
£34.84
|
Popular
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
Special Price
£27.59
£33.11
Regular Price
£28.06
£33.67
|
2-Power AC Adapter 19V 3.75A 75W inc....
Special Price
£26.99
£32.39
Regular Price
£27.44
£32.93
|
Hot Product
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
Bestseller
DELL J62H3 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
710413-001
|
VJCH5
|
S0721440
|
CAA0631A
|
DF266
|
J62H3
|
| Manufacturer |
HP
|
DELL
|
DYMO
|
2-Power
|
DELL
|
DELL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|













