Zebra CRD-ET4X-4S10I1-01 mobile device charger Tablet Black AC Indoor
SKU
CRD-ET4X-4S10I1-01
Special Price
£519.60
£623.52
Regular Price
£528.41
£634.09
In stock
Four-slot Charge-only Cradle for 10” Tablets
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | CRD-ET4X-4S10I1-01 |
| EAN | 5715063010747 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Y |
| Meta Description | Four-slot Charge-only Cradle for 10” Tablets |
Four-slot charge-only ShareCradle with T-adapters for 10” tablets.
Charges up to four 10” ET40/ET45 tablets.
Charges up to four 10” ET40/ET45 tablets.
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra CRD-ET4X-4S10I1-01 mobile device...
Special Price
£519.60
£623.52
Regular Price
£528.41
£634.09
|
Zebra CRDON-NGTC5-5SC4B mobile device...
Special Price
£599.52
£719.42
Regular Price
£609.68
£731.62
|
Hot Product
Zebra CRD-WT5X6-10SC-01 mobile device...
Special Price
£729.28
£875.14
Regular Price
£741.64
£889.97
|
Honeywell CT70-5NB-UVX-0 mobile device...
Special Price
£535.64
£642.77
Regular Price
£544.72
£653.66
|
Recommended
Honeywell CT70-5NB-UVX-BAT-0 mobile de...
Special Price
£622.60
£747.12
Regular Price
£633.16
£759.79
|
Honeywell CT70-NB-UVX-0 mobile device...
Special Price
£485.33
£582.40
Regular Price
£493.56
£592.27
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CRD-ET4X-4S10I1-01
|
CRDON-NGTC5-5SC4B
|
CRD-WT5X6-10SC-01
|
CT70-5NB-UVX-0
|
CT70-5NB-UVX-BAT-0
|
CT70-NB-UVX-0
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Honeywell
|
Honeywell
|
Honeywell
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Charger type |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|













