Zebra 3200 Wax/Resin thermal ribbon 74 m Black
SKU
03200GS06407
Special Price
£31.35
£37.62
Regular Price
£31.88
£38.26
In stock
3200 Wax/Resin Ribbon 64mm x 74m
Category: Thermal Ribbon
| SKU | 03200GS06407 |
|---|---|
| EAN | 5711045732652 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Y |
| Meta Description | 3200 Wax/Resin Ribbon 64mm x 74m |
Ribbon for G-series, TLP284x/ TLP384x, TLP274x/264x, T402, R402 and R-2844Z desktop Printers.
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 74 m |
| Ribbon width | 6.4 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Certification | UL/cUL |
| Ribbon length | 74 m |
| Ribbon width | 6.4 cm |
| Rolls per pack | 12 |
| Core diameter | 1.27 cm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra 3200 Wax/Resin thermal ribbon 74...
Special Price
£31.35
£37.62
Regular Price
£31.88
£38.26
|
Popular
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£44.53
£53.44
Regular Price
£45.29
£54.35
|
Hot Product
Zebra 03200GS08407 Thermal-transfer ri...
Special Price
£41.80
£50.16
Regular Price
£42.50
£51.00
|
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 300 m Bl...
Special Price
£45.43
£54.52
Regular Price
£46.20
£55.44
|
Recommended
Zebra 3200 Wax/Resin thermal ribbon 30...
Special Price
£46.46
£55.75
Regular Price
£47.24
£56.69
|
Zebra 5095 Resin thermal ribbon 74 m B...
Special Price
£46.70
£56.04
Regular Price
£47.50
£57.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
03200GS06407
|
02300BK04045
|
03200GS08407
|
02300BK06030
|
03200BK06030
|
800132-202
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






