Lenovo 5A11J62092 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
5A11J62092
Special Price
£17.26
£20.71
Regular Price
£17.56
£21.07
In stock
AC adapter, Type-C, 65W, 3P, Black
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 5A11J62092 |
|---|---|
| EAN | 5715063344248 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
| Meta Description | AC adapter, Type-C, 65W, 3P, Black |
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | Yes |
| Input current | 1.8 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 5 - 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Power | |
| Adjustable output voltage | Yes |
| Input current | 1.8 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 5 - 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Lenovo 5A11J62092 power adapter/invert...
Special Price
£17.26
£20.71
Regular Price
£17.56
£21.07
|
Hot Product
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£17.84
£21.41
Regular Price
£18.14
£21.77
|
Recommended
Lenovo 0A36266 power adapter/inverter...
Special Price
£25.78
£30.94
Regular Price
£26.22
£31.46
|
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
DELL J62H3 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
DELL MK947 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£23.46
£28.15
Regular Price
£23.86
£28.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5A11J62092
|
F7970
|
0A36266
|
DF266
|
J62H3
|
MK947
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
DELL
|
Lenovo
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|















