HPE Aruba Networking PC-OD-AC-P-INT INTL OTDR 1 Black 5 m
SKU
JW080A
Special Price
£23.84
£28.61
Regular Price
£24.24
£29.09
In stock
Only 1 left
Aruba PC-OD-AC-P-INT Intl Otdr AC Cable
- Compatibility:
- Aruba MST200 Series Outdoor Wireless Mesh Access Routers
- Aruba AP-27x Access Points
Category: Power Cables
| SKU | JW080A |
|---|---|
| EAN | 0190017019802 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Product Family | Aruba Networking |
| Meta Description | Aruba PC-OD-AC-P-INT Intl Otdr AC Cable |
Aruba PC-OD-AC-P-INT Intl Otdr AC Cable
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Cable length | 5 m |
| Features | |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Cable length | 5 m |
| Connector 2 gender | No |
| Connector 1 gender | No |
| Product colour | Black |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking PC-OD-AC-P-INT IN...
Special Price
£23.84
£28.61
Regular Price
£24.24
£29.09
|
Recommended
APC PWR Cord C19 - C20, 0.6 m Black C1...
Special Price
£35.61
£42.73
Regular Price
£36.22
£43.46
|
New
Lindy 3m IEC C19 Power Lead, 16A Comma...
Special Price
£19.34
£23.21
Regular Price
£19.67
£23.60
|
Hot Product
Lindy 20m UK 3 Pin Plug To IEC C13 Mai...
Special Price
£24.70
£29.64
Regular Price
£25.12
£30.14
|
Popular
Cisco CAB-C13-C14-2M= power cable Blac...
Special Price
£32.93
£39.52
Regular Price
£33.49
£40.19
|
Bestseller
Zebra CBL-DC-381A1-01 power cable Black
Special Price
£19.92
£23.90
Regular Price
£20.26
£24.31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JW080A
|
AP9892
|
30109
|
30439
|
CAB-C13-C14-2M=
|
CBL-DC-381A1-01
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
Lindy
|
Lindy
|
Cisco
|
Zebra
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|















