HPE Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Outdoor AP Hanging Dual-Tilt Pole/Wall Mounting Bracket
SKU
R6W11A
Special Price
£105.14
£126.17
Regular Price
£106.92
£128.30
In stock
Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Outdoor AP Hanging Dual-Tilt Pole/Wall Mounting Bracket
Category: Rack Accessories
| Product type | WLAN access point mount |
|---|---|
| SKU | R6W11A |
| EAN | 0190017482545 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Meta Description | Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Outdoor AP Hanging Dual-Tilt Pole/Wall Mounting Bracket |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 203 mm |
| Weight | 3 kg |
| Height | 216 mm |
| Depth | 216 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Out...
Special Price
£105.14
£126.17
Regular Price
£106.92
£128.30
|
Bestseller
StarTech.com 1U Adjustable Vented Serv...
Special Price
£91.21
£109.45
Regular Price
£92.76
£111.31
|
Recommended
StarTech.com 2U Vented Sliding Server...
Special Price
£158.75
£190.50
Regular Price
£161.44
£193.73
|
Popular
DELL 770-BBKW rack accessory Rack rail
Special Price
£110.77
£132.92
Regular Price
£112.65
£135.18
|
Hot Product
StarTech.com Vertical Cable Organizer...
Special Price
£86.94
£104.33
Regular Price
£88.42
£106.10
|
HPE Networking X450 4U/7U Universal 4-...
Special Price
£140.42
£168.50
Regular Price
£142.80
£171.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R6W11A
|
ADJSHELF
|
UNISLDSHF192
|
770-BBKW
|
CMVER40UF
|
J9852A
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
DELL
|
StarTech.com
|
HPE
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
Adjustable shelf
|
Adjustable shelf
|
Rack rail
|
Cable management panel
|
N/A
|
















