HP Z4 Fan and Front Card Guide Kit Computer case Black
SKU
56Q79AA
Special Price
£39.84
£47.81
Regular Price
£40.51
£48.61
In stock
Z4 Fan and Front Card Guide Kit
Category: Computer Cooling Components
| Type | Fan |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| SKU | 56Q79AA |
| EAN | 0196337180673 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | Z4 Fan and Front Card Guide Kit |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 154 mm |
| Package width | 205 mm |
| Package height | 78 mm |
| Width | 157 mm |
| Package weight | 390 g |
| Depth | 112 mm |
| Height | 83 mm |
| Weight | 222.8 g |
| Technical details | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 154 mm |
| Package width | 205 mm |
| Package height | 78 mm |
| Package weight | 390 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Z4 Fan and Front Card Guide Kit Com...
Special Price
£39.84
£47.81
Regular Price
£40.51
£48.61
|
Recommended
HPE 872452-001 computer cooling system...
Special Price
£41.30
£49.56
Regular Price
£42.00
£50.40
|
HPE 667268-001 Processor Heatsink/Radi...
Special Price
£37.40
£44.88
Regular Price
£38.03
£45.64
|
Popular
Lenovo ThinkSystem FAN Option Kit
Special Price
£52.74
£63.29
Regular Price
£53.63
£64.36
|
Hot Product
NZXT F140 RGB DUO Twin Pack Computer c...
Special Price
£51.92
£62.30
Regular Price
£52.80
£63.36
|
Bestseller
HYTE THICC FP12 Processor Fan 12 cm Bl...
Special Price
£41.23
£49.48
Regular Price
£41.93
£50.32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
56Q79AA
|
872452-001
|
667268-001-RFB
|
4F17A12350
|
RF-D14DF-W1
|
FAN-HYTE-FP12-BW-3NP
|
| Manufacturer |
HP
|
HPE
|
HPE
|
Lenovo
|
NZXT
|
HYTE
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
Heatsink/Radiator
|
Heatsink/Radiator
|
cooler
|
fan
|
fan
|
| Suitable location |
N/A
|
N/A
|
Processor
|
N/A
|
Computer case
|
Processor
|



















