HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
SKU
2457-85517-001
Special Price
£60.06
£72.07
Regular Price
£61.08
£73.30
In stock
HP Poly USB 2.0 Cable (5M), China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 2457-85517-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663464 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | HP Poly USB 2.0 Cable (5M), China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g |
HP Poly USB 2.0 Cable (5M). Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
Special Price
£60.06
£72.07
Regular Price
£61.08
£73.30
|
Popular
Jabra PanaCast 50 Wall Mount - Black
Special Price
£49.15
£58.98
Regular Price
£49.98
£59.98
|
Recommended
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
Special Price
£59.39
£71.27
Regular Price
£60.40
£72.48
|
Bestseller
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount White
Special Price
£72.68
£87.22
Regular Price
£73.91
£88.69
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
Special Price
£85.36
£102.43
Regular Price
£86.81
£104.17
|
Yealink - MB-WallMount-860
Special Price
£64.90
£77.88
Regular Price
£66.00
£79.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2457-85517-001
|
14207-71
|
8220-209
|
875L8AA
|
14207-72
|
MB-WallMount-860
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
Jabra
|
Yealink
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Wall mount
|
Remote control
|
Wall mount
|
Table mount
|
Wall mount
|













