HP Poly Edge E Expansion Module
SKU
85W93AA
Special Price
£63.45
£76.14
Regular Price
£64.52
£77.42
In stock
Edge E Expansion Module
Category: Telephone Spare Parts & Accessories
| Brand compatibility | POLY |
|---|---|
| Product type | Expansion module |
| SKU | 85W93AA |
| EAN | 0197497585711 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | Edge E Expansion Module |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Expansion module |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Grey |
| Quantity | 1 |
| Compatibility | Poly Edge E400 & E500 Series |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191507 |
