HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85S24AA
Special Price
£5.32
£6.38
Regular Price
£5.41
£6.49
In stock
Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
Category: Headphone/Headset Accessories
| SKU | 85S24AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574531 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces) |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire 3200 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire 3200 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear...
Special Price
£5.32
£6.38
Regular Price
£5.41
£6.49
|
Hot Product
Lindy BNX-60 and NC-60 Replacement Ear...
Special Price
£6.03
£7.24
Regular Price
£6.13
£7.36
|
Popular
JPL BL-06+P Cable
Special Price
£7.67
£9.20
Regular Price
£7.80
£9.36
|
JPL BL-04+P Cable
Special Price
£7.67
£9.20
Regular Price
£7.80
£9.36
|
New
Jabra Perform 45 Bulk Refresher Kit (1...
Special Price
£4.41
£5.29
Regular Price
£4.49
£5.39
|
Recommended
JPL BL-01+P Cable
Special Price
£7.67
£9.20
Regular Price
£7.80
£9.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S24AA
|
73156
|
575-099-005
|
575-099-003
|
14101-88
|
575-099-001
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Lindy
|
JPL
|
JPL
|
Jabra
|
JPL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product type |
Cushion/ring set
|
Ear pad
|
Cable
|
Cable
|
Earbud tips
|
Cable
|

















