HP CB389A Maintenance-kit 230V, 225K pages for HP LaserJet P 4014/4015
SKU
CB389A
Special Price
£285.47
£342.56
Regular Price
£290.30
£348.36
In stock
Only 5 left
LaserJet 220V User Maintenance Kit
- HP LaserJet Supply / Maintenance Kits ensure your HP printer remains in working condition and continues providing your workers with the highest print quality possible.
Category: Printer Kits
| Capacity | 225000.00 |
|---|---|
| Colour | no color |
| SKU | CB389A |
| EAN | 0883585279999 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Product Videos |
View Video |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | LaserJet 220V User Maintenance Kit |
6 Months Service (Bring-in)
Compatible Printers: HP LaserJet P 4515 xm, HP LaserJet P 4014 DN, HP LaserJet P 4515 dn, HP LaserJet P 4500 Series, HP LaserJet P 4014 Series, HP LaserJet P 4016 A, HP LaserJet P 4015 X, HP LaserJet P 4015 TN, HP LaserJet P 4517, HP LaserJet P 4015 Series, HP LaserJet P 4515 x, HP LaserJet P 4017, HP LaserJet P 4014, HP LaserJet P 4014 N, HP LaserJet P 4515, HP LaserJet P 4015, HP LaserJet P 4011, HP LaserJet P 4515 Series, HP LaserJet P 4515 tn, HP LaserJet P 4515 n, HP LaserJet P 4516, HP LaserJet P 4015 DN, HP LaserJet P 4014 nw, HP LaserJet P 4012, HP LaserJet P 4013, HP LaserJet P 4514, HP LaserJet P 4015 N
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Page yield | 225000 pages |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | LaserJet P4014, P4015, P4515 |
| Product type | Maintenance kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 492 mm |
| Depth | 237 mm |
| Height | 349 mm |
| Weight | 3.31 kg |
| Dimensions (WxDxH) | 492 x 237 x 349 mm |
| Package width | 499.9 mm |
| Package height | 237 mm |
| Packaging data | |
| Package length | 35 cm |
| Package width | 499.9 mm |
| Package height | 237 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Package length | 35 cm |
| Page yield | 225000 pages |
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44103125 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP CB389A Maintenance-kit 230V, 225K p...
Special Price
£285.47
£342.56
Regular Price
£290.30
£348.36
|
Popular
Zebra P1058930-023 printer kit
Special Price
£387.49
£464.99
Regular Price
£394.06
£472.87
|
Special Price
£264.36
£317.23
Regular Price
£268.84
£322.61
|
Xerox Convenience Stapler
Special Price
£311.39
£373.67
Regular Price
£316.67
£380.00
|
Recommended
Zebra P1123335-055 printer kit Upgrade...
Special Price
£293.28
£351.94
Regular Price
£298.25
£357.90
|
Bestseller
Canon 0563C009 printer kit Maintenance...
Special Price
£403.21
£483.85
Regular Price
£410.04
£492.05
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CB389A
|
P1058930-023
|
P1112750-015
|
097N02463
|
P1123335-055
|
0563C009
|
| Manufacturer |
HP
|
Zebra
|
Zebra
|
Xerox
|
Zebra
|
Canon
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Staple finisher
|
N/A
|
N/A
|
| Device compatibility |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Multifunctional
|
N/A
|
N/A
|











