HP 721092-001 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
721092-001
Special Price
£27.49
£32.99
Regular Price
£27.96
£33.55
In stock
HP 45W Replacement Smart AC Power Adapter
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 721092-001 |
| EAN | 5711045809576 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Meta Description | HP 45W Replacement Smart AC Power Adapter |
HP 45W Replacement Smart AC Power Adapter.
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP 721092-001 power adapter/inverter I...
Special Price
£27.49
£32.99
Regular Price
£27.96
£33.55
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
Special Price
£28.54
£34.25
Regular Price
£29.03
£34.84
|
Popular
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
Special Price
£27.29
£32.75
Regular Price
£27.76
£33.31
|
New
Lenovo 45N0242 power adapter/inverter...
Special Price
£27.56
£33.07
Regular Price
£28.03
£33.64
|
Lenovo 45N0246 power adapter/inverter...
Special Price
£27.56
£33.07
Regular Price
£28.03
£33.64
|
Hot Product
Lenovo 45N0250 power adapter/inverter...
Special Price
£27.56
£33.07
Regular Price
£28.03
£33.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
721092-001
|
VJCH5
|
S0721440
|
45N0242
|
45N0246
|
45N0250
|
| Manufacturer |
HP
|
DELL
|
DYMO
|
Lenovo
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|













