HP 609941-001 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
SKU
609941-001
Special Price
£47.19
£56.63
Regular Price
£47.99
£57.59
In stock
120W, black
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 609941-001 |
| EAN | 5711045294457 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Meta Description | 120W, black |
This a HP Smart AC power adapter for HP Elitebook 8540W.
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 120 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | HP Elitebook 8540W |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 120 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | HP Elitebook 8540W |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
HP 609941-001 power adapter/inverter I...
Special Price
£47.19
£56.63
Regular Price
£47.99
£57.59
|
Popular
DELL J211H power adapter/inverter Indo...
Special Price
£49.43
£59.32
Regular Price
£50.27
£60.32
|
Recommended
DELL 74X5J power adapter/inverter Indo...
Special Price
£39.60
£47.52
Regular Price
£40.27
£48.32
|
Bestseller
Lenovo ThinkPad 135W power adapter/inv...
Special Price
£39.36
£47.23
Regular Price
£40.03
£48.04
|
Hot Product
DELL 450-18655 power adapter/inverter...
Special Price
£49.43
£59.32
Regular Price
£50.27
£60.32
|
DELL 450-18643 power adapter/inverter...
Special Price
£39.60
£47.52
Regular Price
£40.27
£48.32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
609941-001
|
J211H
|
74X5J
|
4X20E50562
|
450-18655
|
450-18643
|
| Manufacturer |
HP
|
DELL
|
DELL
|
Lenovo
|
DELL
|
DELL
|
| Categories |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
universal
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|














