HP Poly Edge E Expansion Module Wall Mount Bracket
SKU
8F3T8AA
Special Price
£31.71
£38.05
Regular Price
£32.24
£38.69
In stock
Only 5 left
Edge E Expansion Module Wall Mount Bracket
Category: Telephone Spare Parts & Accessories
| Brand compatibility | POLY |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| SKU | 8F3T8AA |
| EAN | 0197497481549 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Meta Description | Edge E Expansion Module Wall Mount Bracket |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| Brand compatibility | POLY |
| Quantity | 1 |
| Compatibility | Edge E |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
